Menü

Bankex: Yeni nesil bankacılık sistemi

22 Kasım 2017 - Bitcoin, ICO, Yenilikler
Bankex: Yeni nesil bankacılık sistemi

Bugün size yeni bir ico programından bahsetmek istiyorum. Hergün bir çok ico’nun çıktığı kripto para piyasasında çok farklı bir proje olan Bankex sizin ilginizi çekeceğinizi düşünüyorum. Bu projeden kısaca bahsedecem ama daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler websitesini (bankex.com) ziyaret edebilirler.

Bu proje bir mai platformu içermektedir. Bu platformda tokenler ve finansal tüm varlıklar bulunabilmektedir. Çok farklı ve yenilikçi olan bu projede çok büyük yenilik ve kolaylık sağlanabilmektedir. Microsoft tarafından da desteklenen bu projenin oldukça farklı bir teknik altyapısı ile devrim yaratabilecek bir proje olacaktır.

Finansman elde etmenin bu yeni yolu, küresel ekonomi için önemli sonuçları beraberinde getirecektir. Kredi sağlanması işletmelerin yaygınlaşması için gereklidir ve şuan için kullanılan geleneksel bankalar, birçok nedenden ötürü yeni işletmelere kredi sağlamak konusunda isteksiz olabilirler. İşletmelerin tokenizasyon yoluyla sermaye elde edebilme kolaylığı, ekonomide yeni verimlilik sağlayan finansmanın gerçek demokratikleşmesini getirebilir. Yeni işletmelerin tokenizasyon yoluyla yeni finansman kaynakları yardımıyla iş alanını genişlesine neden olacağı için daha fazla iş alanı sağlayabilir ve ekonomik rekabeti artırarak böylece daha iyi bir yaşam kalitesi ve sıradan insanlar için mal ve hizmet kalitesinde iyileşme sağlanacaktır.

BANKEX teknik ekibi, kamu denetimi için Plazma Protokolünü destekleyen dünyanın ilk özel blok zincirini geliştirmiştir. Bu proje Vitalik Buterin‏ tarafından da açıkça desteklenmektedir. Çok sayıda proje içinde Vitalik Buterin‏’in Bankex’i desteklemesi çok önemli bir gelişmedir.

 

ICO Bilgileri

ICO’ya katılmak isteyenler için Ico bilgilerini verecek olursak eğer, Ethereum ERC-20 standartlarında olan BKX tokenlerinizi Ethereum cüzdanınızla alabilirsiniz. Borsalarda olan cüzdanlar yerine MEW gibi private key’i elinizde bulundurduğunuz bir cüzdan ile katılmanızı öneririz. Bankex, 28 Kasım — 28 Aralık arasında satış işlemi planlanmaktadır. Bu projenin çok tutacağını ve 28 Aralıktan çok önce projenin hardcap’a ulaşacağını tahmin ediyorum. Ico fiyatı olarak 1 ethereum için 500 BKX olacak satılacaktır.

WEBSİTE: http://bankex.com/

WHITEPAPPER: http://bit.ly/bankex-the-smart-whitepaper

BITCOINTALK ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2237161.0

FACEBOOK: https://www.facebook.com/BankExchange/

TWITTER: https://t.me/bankex

Bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir