Bithemoth: Blockchain tabanlı kripto varlık platformu

Blockchain teknolojisi günümüzde oldukça büyük gelişme kaydetmiştir.  Bu teknoloji dünya insanları çok kolay benimsedi ve bu nedenle bu teknolojiyi kullanan proje sayısı giderek artmaktadır. Ancak yeni bir teknoloji olmasından dolayı bu konuda uzman olan kişi sayısı oldukça azdır. Şirketler bu blockchain teknolojisini kendilerine entegre etme konusunda yardım bulmakta zorlanmaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim Bithemoth projesi, bu potansiyeli algılayarak farklılık yaratacak ve blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasına yardım olacak yeni bir ekosistemdir.

Bithemoth nedir?

Bithemoth, blok zinciri teknolojisi kullanarak, ticari işlemler için kapsamlı bir platform oluşturmuştur. Kripto paraların daha geniş kitlelerin benimsenmesi için tasarlanan bu platform, blockchain teknolojisinden devasa gelir elde etmek isteyenler için evrensel bir mağaza haline gelecektir. Bu konudaki taleplerin bir çoğunu giderebilecek büyük bir potansiyelinin olduğunu söyleyebiliriz.

Platformda çok yönlü işlemler yer alacaktır. Hem geleneksel pazarların, hem de blok zincirine dayalı kripto varlıkları içermesi planlanmaktadır. Hızlı ve sezgisel borsa yapısı olması, çeşitli dijital varlıklar ve yatırım fırsatları ile zengin bir ticaret platformu olmasına imkan verecektir. Ayrıca ICO oluşturmak için gerekli yardımlar bu ekosistemde yer alacaktır.

Projeye yatırım yapmanın 3 önemli nedeni vardır. Bu platformun All-in-one (herşeyi barındıran) blockchain tabanlı kripto varlık ekosistemidir. Kararlılık platformun üstünde durduğu en önemli unsurlardan birisidir. Hem kısa vadeli, hem de uzun vadeli bir yatırım olarak düşünülebilir. Bithemoth borsasında erişilebilirlik, kullanılabilirlik ve karlılık konularının üstünde çok durulmuştur. Platform, kendisini önceki borsalardan ayırt edilmek ve kripto pazarında kendisini kurmak için birçok yeni özelliği getirmeyi planlamaktadır. Ekip üyelerinin çok çeşitli olmasının nedeni, sadece geleneksel yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamakla yetinmeyerek, aynı zamanda teknoloji olmayan bireylerin ticaret yapmasına izin veren gerekli düzenlemelerin yapılabilmesidir.

Müşteri Desteği

Piyasanın son derece karmaşık yapısı yeni kullanıcılara yardım ihtiyacı doğurmaktadır. Ancak yatırımcılar, bir çok kez müşteri hizmetleri ve desteği sorunuyla karşılaşabilmektedirler. Bithemoth’ta yatırımcı alım satım deneyimine değer verilmektedir ve bu yüzden hoş bir ticaret ortamı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Dünya standartlarında bir destek ekibine sahip olunması için gerekli çalışmalar yürütülmektedir. Bunu sağlamak için, müşteri hizmetleri birimlerinde çalışmak üzere birinci sınıf müşteri hizmetleri uzmanlarını alınacaktır. Bu uzmanlar, müşteri sorularını ve şikayetleri ele alacak şekilde yeterli eğitime ve sertifikaya sahip olacaklardır.

ICO İnkübatörü

Son zamanlarda ICO projelerinin çoğu soft cap bile yapamamaktadır. Bithemoth, ICO’ların şeffaf ve güvenli finansman turlarına erişiminin sağlanması için güçlü bir anahtar teslimi ICO inkübatörü yaratma hedefi vardır. Bithemoth’taki üst düzey mühendisler her konuda yardımcı olabilmektedir. Bu, işlerini büyütmek isteyen ve blockchain teknolojisine girmek isteyen şirketler için iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Bu aynı zamanda platform kullanıcılarına gelecek vaat eden yeni projelere erken yatırım yapma fırsatı verecektir.

Takım

Kurucu Ekip

Geliştirici Ekip

Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri

BHM tokeni, Bithemoth platformunda borsa komisyonu, para çekme ücretleri, listelenme ücretleri vb. için ödeme yapmak için kullanılabilecektir. Takım üyeleri, 3 ayda bir, elde edilen kazançların bir kısmını BHM tokenlerini geri almak için kullanacaktır. Oluşturulan BHM tokenlerinin yarısı sistemde sağlıklı bir ekonomi sağlamak için yok edilmiştir.

  • Token adı: BHM
  • Token tipi: Ethereum ERC20
  • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, LTC
  • ICO tarihleri: 1 Eylül 2018 – 30 Kasım 2018
  • Toplam token satısı: 200,000,000
  • ICO token fiyatı: 1 BHM = 0.5 Euro
  • Soft cap: 1.000.000 Euro
  • Hard cap: 45.000.000 Euro
Sonuç

Bithemoth, kripto para varlık alışverişinin yolunu açacak ve önemli bir öncü haline gelecek gibi görünmektedir. Bunu sağlamak ve mevcut borsa uygulamalarından ayrılmak için çeşitli yeni özellikler sergileyecektir. Kripto para piyasasında büyük bir borsa şirketinin önemi büyüktür. Bu nedenle bu projenin de bir patlama yaşayabileceğini düşünüyoruz. Sizde bu projeyi yakından izleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://bithemoth.com

✅ Whitepaper: https://bithemoth.com/whitepaper.php

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1011357

✅ Facebook: https://www.facebook.com/bithemoth

✅ Twitter: https://twitter.com/bithemoth

✅Medium: https://medium.com/bithemoth-exchange

Author of Article:

✅Bitcointalk Username: truncus

✅Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir