Covesting: Yeni ticaret platformu

Bu aralar çok güzel ico’lar çıkıyor. Bunların arasında oldukça ilgi gören Covesting yatırımcılarından fazla miktarda destek almaktadır. Ben size Covesting’ten kısaca bahsetmeye çalışacam ama daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler websitesini (https://covesting.io) ziyaret edebilirler.

Covesting , para piyasasında işlem yapan yatırımcılar için geliştirilmiş bir platform olup, birçok eklenti, araç ve maksimum gelir elde etmek için teknolojilerle donatılmıştır. Yatırımcılar için eşsiz fırsatlar ve özel teknoloji sunan Covesting , ileride önde gelen Kripto para platformu olacaktır.

Platformun en önemli özelliklerinden biri yatırımcılara ciddi bilgi desteği sağlamasıdır. Diğer yatırımcılar tarafından oluşturulan ve halka sunulan yüzlerce yatırım modelini görebilir ve inceleyebilir ve entelektüel modeli kendi yatırımınıza uygulayabilirsiniz. Platform, tercih ettiğiniz yatırım modelini doğrudan kopyalayıp, sistem güvenliğiniz sayesinde paranızı hesabınıza kaydettirerek üyelerinin benzersiz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

PLATFORM ARABİRİMİ

Profesyonel olarak alım-satımı biraz detaylandıracak olursak. Her gün yüzlerce profesyonel tüccarın işlemlerine kolayca erişebilmesine olanak sağlar ve aynı şekilde aynı işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bu profesyonel tüccarlar tarafından yapılan yatırımları karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz. Sonuç olarak, sizin için en uygun modeli bulup uygulayacaksınız.

Güvenli işlemsellik özelliği; aynı ticaret modelini bir tüccar olarak yapmak için para yatırmanız gerekmez, kendi platformunuzda istediğiniz gibi ticaret yapabilirsiniz, böylece güven sorunu ortadan kalkar. İzleme ve kontrol: Gerçek zamanlı modelleme sayesinde, tüm işlemlerinizi anında görebilir ve istediğiniz gibi müdahale etme şansına sahip olursunuz, böylece zararınızı azaltabilir ve istediğiniz zaman kar elde edebilirsiniz. Çeşitlilik hizmeti: Her yatırımcı 20 farklı yatırım modeli uygulayabilir, böylece riskleri azaltıp faydaları artırabilirsiniz.

Şimdi kendiniz için bir demo hesabı oluşturalım ve para yatırmadan ticarete başlayalım. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak demo hesabınızı oluşturarak işlemi başlatabilirsiniz. https://mvp.covesting.io/ adresinden test yapabilirsiniz. Tüm uygulamalar yatırım platformumuzdan mümkün olan en fazla faydayı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Yatırımcılarımızın karı en üst seviyelere çıkacak ve ciddiye katkıda bulunacak ek bir gelir fırsatı bulacaklardır. Platformumuzdaki topluluk bunu başaracaktır.

Kripto Bilgi Platformu nedir?

Kripto bilgi portalındaki tüccarlar tarafından yapılan araştırma ve çalışma sonucunda, kendisini sürekli yenileyen mükemmel bir eğitim imkânı sunan bir bilgi veritabanıdır. Bildiğiniz gibi, kriptolu para piyasalarında en son piyasa haberlerine erişmek zahmetlidir. Bununla birlikte, bu platform sayesinde, tüccarlarımız kripto uzmanları tarafından oluşturuluyor ve Temelde topluluğunu eğitmeyi amaçlayan harika bir içeriğe erişim hakkına sahipler.

Portalın Temel Özellikleri

– Farklı kaynaklardan gelen haberleri destekler

Uzman kripto tüccarları ve analistleri tarafından paylaşılan blog makaleleri ve makaleleri

-Profesyonel yatırımcıların teknik analizleri, stratejileri ve fikir alışverişinde bulunulması

-Kripto para ticareti, açıklayıcı makaleler, videolar ve eğitimler hakkında kapsamlı bilgiye sahip bir kripto akademisi

– Kripto terimleriyle ilgili kapsamlı sözlük

-Kripto kütüphanesi ile en kapsamlı ve erişilemeyen kaynakları elde edin

– Yatırımcıların en yeni ve en son piyasa haberlerine ulaşabileceği bir sosyal oluşum

Lütfen daha ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Bağlantılar:

Website: https://covesting.io/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2216847.0

Whitepaper: https://covesting.io/Covesting_White_Paper.pdf

Twitter: https://twitter.com/covesting

Facebook: https://www.facebook.com/covesting/

Telegram: https://t.me/covesting

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Covesting: Yeni ticaret platformu” için 4 yorum

 • 2 Kasım 2018 tarihinde, saat 20:34
  Permalink

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

  Yanıtla
 • 5 Kasım 2018 tarihinde, saat 11:16
  Permalink

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

  Yanıtla
 • 5 Aralık 2018 tarihinde, saat 21:32
  Permalink

  Elinize sağlık

  Yanıtla
 • 16 Aralık 2018 tarihinde, saat 19:01
  Permalink

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir