Crypto Market Ads: Yeni nesil kriptopara reklam platformu

Merhabalar,teknolojik gelişmelerin ve dijital para birimlerinin hayatımıza hızlı bir giriş yapması ile çoğumuz kripto para birimleri ve alanda ki konular hakkında bilgi sahibi olmuş durumdayız. Çoğu işlemlerimiz geleneksel yöntemlerden dijital yöntemlere doğru geçiş yapmakta, sağlık, eğitim, e-ticaret aklınıza gelebilecek her türlü işlemlerimizi dijital yollar ile hallediyoruz.  Akabinde de kripto para birimlerine olan ilgi ve popülaritesinde yoğun artış meydana geliyor ancak yinede yenilikler bir takım problemleri de beraberinde getiriyor. Güvenlik açıklıkları, geçerlilik düzeylerindeki yetersizlik ve akabinde meydana çıkan dolandırıcılıklar yatırımcıyı ve kullanıcıyı olumsuz yönde etkiliyor. Özellikle son zamanlar uzun bir araştırmalar sonucu gelecek yatırımlarımız ve şu anki gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizin sağlıklı adımlarla ilerlemesi adına, problemlere çözüm odaklı çalışma prensibine sahip bir platform olan CryptoMarketAds  projenin ayrıntılı bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyorum.


Crypto Market Ads  Nedir? Avantajları Nelerdir?

Crypto Market Ads  reklam vereni ve yayıncıları birbirinden ayrı tutmadan, Blockchain ( Blok Zincir Teknolojisi) tabanlı olacak şekilde, kripto para birimlerinin reklam ve pazarlanması konusunda doğru adımlarla ilerleyen bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Borsanın para birimi CMA tokenı olarak belirlenmiş ve yayım sahibi kaydını tamamlatıp hizmet için gerekli ücreti ödeyerek bilgi paylaşımını yapar.  Crypto Market Ads  platformu sayesinde yayın yapanlar adına rekabetçi bir yaklaşım ortamı sağlanacak ve otomatik olarak reklam verenler tarafından da düşük maliyetler ile sağlıklı işlemler sürdürülebilecek. Hatta bu durumda Crypto Market Ads  platformunda yayın yapan bireylerin reklam veren bireylere oranla oldukça göz önünde olacaklardır. Yeni ve tabi tutulan reklam ücretlerinin düşük olması, platformdaki kampanyalar sayesinde yayıncılar pazarlama aşamasında işlemlerini Crypto Market Ads  platformu pazarında hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Crypto Market Ads  uzmanları , Peer To Peer uygulaması gerçekleştirerek işlemlerin hızlı, sağlıklı ve üst düzey güvenirlik düzeyi ile gerçekleşmesini sağlayacaklardır.

Crypto Market Ads platformu merkezsiz bir yapıda oluşturulmuştur. Reklam ve pazarlama konusunda çözüm odaklı bir çalışma sunmaktadır. Reklam verenler ve yayıncılar tarafların ihtiyaçları doğrultusunda bir araya getirilecektir. Bu sağlanırken de herhangi bir ücrete tabi tutulmadan platforma katılım yapılması sağlanacaktır. Bu sayede rekabetçi bir ortam için gerekli adımların atılması da sağlanmış olacaktır. Akabinde de reklam verenler açısından düşük maliyetli ve mantıklı ücretlerle karşılaşmaları konusunda çözüm getirilmiş olacaktır.

Crypto Market Ads plarformu tüm dünyada hizmet sunarak, kripto para birimlerine ulşaım konusunda hem sağlıklı hemde güvenli bir pazar ortamı sunacaktır. Akabinde de bu pazarların Blockchain (Blok Zincir Teknolojisi) teknolojisinin benimsenmesi konusunda da etkisi yüksek oranda yaşanacaktır.  Crypto Market Ads platformu erken katılım sağlayan kullanıcıları içinde  en az 3 ve üzeri destekte bulunun il 999 kişi için kurucunun rozeti ile beraber belirtilen oranda ücret alması sağlanacaktır. Crypto Market Ads  plarformun kullanıcının avantajlarına; var olan kripto para birimi ya da yeni kripto para biriminin alım satımını, sağlanan danışmanlık hizmetini, pazarlama hizmetlerinin sunumu ve tanıtımının var olmasını gösterebiliriz.


Takım

Projenin Kurucu ve CEO’su Olegs Martinuks’tur. Takım üyeleri kripto para birimleri, blok zincir teknolojisi, müşteri desteği, tasarım, insan kaynakları, finans, pazarlama ve iletişim, iş ve ürün geliştirme ve daha birçok konuda uzmanlığa sahip usta isimlerden oluşmaktadır.


Yol Haritası

Crypto Market Ads platformu kripto para birimlerinin reklamlarının ve pazarlama hizmetlerinden başlayarak bu pazarların tüm dünyada yayılmasını amaçlamaktadır. Merkezi olmayan bir pazar özelliği ile projesini tasarlamıştır. Şuanda ilk madeni para teklifi aşamasındadır. İlerleyen zaman içerisinde ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yeni usta isimler projeye dahil edilerek platform büyümeye devam edecektir. ICO hedeflerine sırası ile ulaşıldığı taktirde Avrupa, Güney Kore, Asya, Kuzey ve Güney Amerika doğrultusunda bir genişleme hedeflenmektedir. Pazarlar için ICO platformunun oluşturulması projenin yol haritasında hedefleri arasında yer almaktadır.  Genel olarak tek bir pazar olarak başlayan platform tüm dünya da etkinliğini kuracak şekilde sistemini geliştirecektir.


ICO ve Token Bilgileri

Toplam CMA token sayısı 10 Milyar olacağı belirtilmiştir. Satılmayan token miktarları imha edileceği  Ön satış süresi 1 ay asıl satış süresinin 2 ay süreceği web sitesinde belirtilmiştir.

 • Ön satış: 15.05.2019
 • Asıl satış: 12.06.2019
 • Toplam token sayısı: 10.000.000.000 CMA
 • Satılacak tTokenlar : 5.000.000.000 CMA
 • Hard Cap : 50,000,000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimi: ETH


Sonuç

Projenin kripto para birimi pazarlama ve reklam alanında oldukça dinamik bir sisteme sahip olduğunu ve yayıncı ile reklam vereni tarafların çıkarları doğrultusunda bir araya getirecekleri konusundaki adımları göz önünde bulundurulduğunda hem güvenilir işlemler gerçekleştirmek hemde geleceğe yönelik sağlıklı pazarlama platformunda aktiflik göstermek adına önemli bir projedir.  Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Whitepaper: https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

✅ Web Sitesi: https://www.cryptomarketads.com/

✅ Facebook: https://www.facebook.com/cryptomarketads

✅ Twitter: https://twitter.com/cryptomarketads

✅ Medium: https://medium.com/@info_85454

✅ Reddit: https://www.reddit.com/user/CryptoMarketAds

✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCuxX-rPnrI4j2KqybFk_-jQ

✅ Telegram: https://t.me/CryptoMarketAdsOfficial

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160

Crypto Market Ads: Yeni nesil kriptopara reklam platformu” için 7 yorum

 • 18 Ekim 2020 tarihinde, saat 22:35
  Permalink

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

  Yanıtla
 • 12 Aralık 2020 tarihinde, saat 08:14
  Permalink

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

  Yanıtla
 • 19 Aralık 2020 tarihinde, saat 12:59
  Permalink

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

  Yanıtla
 • 9 Şubat 2021 tarihinde, saat 23:24
  Permalink

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

  Yanıtla
 • 24 Mart 2021 tarihinde, saat 23:41
  Permalink

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

  Yanıtla
 • 25 Nisan 2021 tarihinde, saat 03:03
  Permalink

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

  Yanıtla
 • 13 Mayıs 2021 tarihinde, saat 16:34
  Permalink

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir