Dether: Ethereum kullanımda köprü oluşturacak çağdaş bir sistem

Merhaba bu yazımda sizleri gelişen çağ ile birlikte oldukça büyük öneme sahip olan Dether kavramı ile tanıştırmak istiyorum. Hepimizin de bildiği üzere Etherium blok zincirinin sahip olduğu önem gün geçtikçe daha da artış göstermekte ve bununla birlikte işletmeler tarafından da kabul görülmektedir. Hepimiz akıllı telefonları kullanarak birçok işlemi gerçekleştirebildiğimiz de bundan büyük bir rahatlık ve haz duyarız. Ve bu doğrultuda gerçekleştirilmiş uygulamalarda her zaman bizleri cezbeder.

Dether Nedir?

Dether, nakit para karşılığında Ether satın almanıza olanak sağlayacak merkezi olmayan bir ağ sistemi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmek istediğinizde de herhangi bir banka gereksinimi duymadan dilediğiniz yerde yalnızca internet bağlantısına sahip bir cep telefonu kullanarak hızlı ve kolayca satın alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Her türlü akıllı telefonu kullanarak erişim sağlanabilecektir. https://dether.io

Dether işlevini gerçekleştirirken akıllı sözleşmeleri kullanır. Ethereum’un bu kadar popüler olmasına karşın çıkan problemle Dether sisteminin işlevleri ile birlikte ortadan kalkacaktır. Dether, kullanımı kolay ve hızlı olması ile birlikte hepimizin bir sistemden beklediği en önemli gereksinimlerden biriside güvendir ve Dether hızlı bir şekilde güvenli bir cüzdan oluştur ve sizlere sunar.

Dether’e kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra diğer alıcılar ile iletişime geçebilecek ve Ether satıcılarını herhangi bir sorunla karşılaşmadan bulabileceksiniz. Bütün bunlarla birlikte Ethereum’u Dether sayesinde aktif bir şekilde kullanarak özel indirim ve avantajlardan da yararlanabileceksiniz.

ETHEREUM VE DETHER’İ ÖNEMLİ YAPAN NEDİR?

Etherum ve Dether birbirlerinden bağımsız düşünülmemelidir. Deter, Ethereum satın alım konusunda köprü oluşturacak şekilde oluşturulmuş bir sistedir. Hepinizin de bildiği gibi ethereum almak gibi satmakta sizlere uzun bir zaman dilimi harcatabilmektedir. Dether sayesinde bu problem ortadan kalkacak ve daha kolay satın alım işlemleri gerçekleştirilebilecektir.

Dether ‘in Ethereum satın alım konusunda sağladığı kolaylık düşünüldüğünden de fazladır. Çünkü Deter bir ilki gerçekleştirmiştir. Dether Dünyanın bir ucundan diğer ucuna saniyeler içerisinde Ether gönderme hizmeti sunmaktadır.

NİÇİN DETHER?

• Alım ve satım işlemi gerçekleştirirken alıcılar ve satıcılar arasında güvenli iletişimin sağlanması

• Dether’in Ether aktarımını gerçekleştirmesi

• Akıllı sözleşmelerin kullanılmasıyla alıcı ve satıcı geçerliliği ve güvenirliğinin üst düzeyde sağlanması

• Dether’in Bir ilk olarak mobil uygulama çerçevesinde sistemini oluşturması

• Alıcı ve satıcı kolaylığının sağlanmasının yanı sıra eter kullanılan mağazaların da tespit edilmesi açısından bir Dether harita özelliği sunması

Gibi birçok özelliği dether’i önemli kılmakta ve Ether satın alım konusunda büyük kolaylık sağlamasıyla hayatımızda önemli yere sahip olmaktadır.

ICO bilgileri

Mart 2018 lansmanında Dether, Ether’ın alım satımını destekleyecek.

Toplam arz: 100 000 000 Dether

Aşağıdaki şekilde tahsis edilmiştir:

% 60 Teminat satışı
% 3 Ödül programı
% 18 Takımı (6 ay süresince 3 yıl hak kazanmıştır)
% 3 Danışmanlar (6 ay hak kazanmıştır)
% 5 Erken katkıda bulunanların (6 ay için tahsis edilmiş)
% 11 Stratejik Ortaklıklar

Kabul edilebilir para birimi: Sadece Ethereum (ETH)

Token Satışının Başlangıcı: 7 Şubat 2018, saat 14: 00’de Paris saati (UTC +1).

MinCap: 3.000 ETH (zaten Dether’in özel satış öncesi aracılığıyla ulaşıldı)

MaxCap: 15.000 ETH

1 ETH = 4 000 DTH

Yalnızca beyaz listedeki katılımcılar tokenleri satın alabilir. Token satışı beyaz listesi, 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren 3 hafta süreyle açık olacaktır. Ancak, son katılım tarihine kadar kayıtlı katılımcı sayısına ulaşıldığında, beyaz liste üç hafta bitiminden önce kapanabilir .

Sonuç

Ethereum sürekli olarak artıyor ve destekçiler, destekçiler ve ICO’lardan gelen talep giderek artıyor. Dünyanın her yerindeki daha fazla insan akıllı telefon / mobil kullandığından, yaygın olarak kabul edilen bir para birimi olarak Eter’i kullanmak için daha fazla talep oluşturulacak. Ve bu Dether’in gelecekteki talebi olacak. Yepyeni bir fikir ve sağlam bir ekip tarafından yönetilen bu proje gerçekten ilgi çekici. Proje her aşamasında güzel planlanmış ve iyi bir şekilde ilerlemekte. ICO’suna katılmanızı ve karlı bir yatırımı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Lütfen daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Website: https://dether.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2043651 veya yeni ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2620895

Teknik İnceleme: https://whitepaper.dether.io/

Telegram: http://t.me/Dether_io

Slack: http://slack.dether.io

Facebook: https://www.facebook.com/Dether-1372579922848946

Twitter: https://twitter.com/dether_io

Reddit: https://www.reddit.com/r/Dether/

Instagram: https://www.instagram.com/dether.io/?hl=fr

Steemit: https://steemit.com/@dether

Medium: https://medium.com/@DETHER

Kakao: https://open.kakao.com/o/g4gQYgD

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXkA5w4KdpnBMeIsu62ZS8w

Github: https://github.com/dethertech

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir