Menü

Dynatiq: Merkezsiz websitesi ve alan adı marketi

11 Nisan 2018 - Altcoin, ICO, Yenilikler
Dynatiq: Merkezsiz websitesi ve alan adı marketi

Günümüzde herkes aradığını artık internette bulmaktadır. Bu nedenle çok sayıda web sitesi vardır. Bugün size bahsedeceğim proje web sitelerini ve alan adlarını merkezsiz bir şekilde pazarlamayı planlamaktadır. Şimdi projeden bahsedelim.

E-ticaret artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Hemen hemen tüm ihtiyaçlarımızı karşılamak için internetten alışveriş yapıyoruz. Bu nedenle bir çok siteye ihtiyaç duyuyoruz. Dynatiq platformu alıcılar ve satıcılar arasındaki boşluğu dolduracak bir hizmettir. Bu platform çevrimiçi olarak alan adı ve web sitelerini % 0’lık ücretle satmanıza olanak tanır.

Dynatiq, tüm işlemleri blockchain teknolojisinin yardımıyla yakın denetim altında gerçekleştirilecektir. Blok zinciri teknolojisi sayesinde şeffaf ve güvenilir platform olacaktır. Bu nedenle başka aracı kurumlara gerek olmadan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceksiniz.

Bugün kullanılabilen alan adları veya web sitesi pazarları güvenilemeyen, merkezi çözümler sunmaktadır. Blockchain teknolojisi merkezi olmayan pazar olması nedeniyle bunun için bir çözüm sunmaktadır.

Dynatiq ekibi blockchain teknolojisinde 4 yıllık tecrübeye sahip yetenekli uzmanlardan oluşmaktadır. Dolandırıcılığı önlemek ve iş yapan insanlar için çeşitli avantajlar sağlamak için geri bildirim sistemi uygulanacaktır.

Dynatiq, alan pazarlarını, blockchain teknolojisine dayalı çalışan dinamik bir stratejiye sahip müşteriler için mevcut merkezi çözümlerle değiştirecek ve bu da müşteri ve marka ilişkisini artıracaktır. Bu yeni teknoloji müşteri ve markaların web sitesi ve alan adı pazarlarına katılımını artıracaktır.

Önemli Özellikleri
Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
Bonus yapısı

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://dynatiq.com

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3276092.0

Teknik İnceleme:  https://dynatiq.com/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/Dynatiq-346748242496542/

Twitter: https://twitter.com/dynatiq

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir