NTOK: Kişiden kişiye çevrimiçi eğitim platformu

İnsanoğlunun yaşamını kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için temel ihtiyaçlarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Çeşitli kuramlar da göz önünde bulundurulduğunda bu temel ihtiyaçlardan en önemlisi ve aynı zamanda bireyin tüm yaşamını etkileyecek olanı da kişinin kendini gerçekleştirme becerisidir. Bu evreninde sağlam temellerle oluşturulması ve sürekliliğinin sağlanması da ancak Eğitim yolu ile gerçekleştirilebilir. Eğitimin bireyin hayatında önemli bir yere sahip olması ile birlikte aynı zamanda oluşturulmuş kanunlarla da bu hakkın bireyin elinden alınamayacağı da kesin çizgilerle vurgulanmıştır. (İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi : Madde 26)

Ancak yine de eğitim alanında bireye ulaşılabilirlik konusunda çeşitli problemlerle karşı karşıya kalınmaktadır. Bu problemler ülkelere, hatta bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Birçok çocuk günümüzde hala eğitim hakkından tam anlamıyla faydalanamamaktadır. Eğitim alanında karşılaşılan bu problemlere çözüm süreci NTOK platform’u tarafından başlatıldı.

NTOK nedir?

NTOK’un merkezi olmamakla birlikte çevrimiçi bir sistem aracılığıyla öğrenciler ve öğretmenler arasındaki etkili iletişime dayanan bir eğitim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. NTOK’u alanında bu kadar önemli yapan en önemli özelliği de öğrencilerin temel ihtiyaçlarına önem verecek ve yaşamsal becerilerini destekleyecek nitelikte olan gelişmeleridir.

NTOK öğrenci merkezli bir yaklaşım anlayışı çerçevesinde platformunu oluşturmuştur. Bu sistem sayesinde çocuk nerede olursa olsun her zaman her yerde eğitim olanaklarından yararlanabilecektir. Ntok birçok geleneksel eğitim anlayışından uzak daha çağdaş ve ulaşabilirlik düzeyi daha yüksek bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

NTOK tek bir öğretmene bağlı kalmayıp aynı konuda farklı öğretmenlerin bulunmasının bireyin eğitimi açısından daha kalıcı ve kolay olacağı düşüncesiyle platformunu oluşturmuştur. Çocukların eğitim sürecinde bazı derslerde daha başarılı yada başarısız olmasıyla çoğu zaman hepimiz karşı karşıya kalmışızdır. Bunun sebebini öğretmenin derse karşı tutumu ve eğitimi gerçekleştirirken kullandığı çeşitli yöntem ve tekniklerle açıklamamız mümkündür.

Eğitimde bireysel farklılıkların olduğu kuramcılar tarafından ortaya atılmış ve bu düşünce tüm dünyada Kabul görmüştür. Bireyler farklı yöntem ve tekniklerle daha çok başarı gösterebilirler. Bütün öğretmenlerinde farklı yöntem ve teknik kullandıkları göz önünde bulundurulduğunda da çocukların aynı konuları farklı öğretmenlerle çalışmaları konuyu pekiştirmelerini ya da daha iyi öğrenmelerini sağlayacaktır. Buda NTOK ile gerçekleşecektir.

Blok Zinciri

Ethereum akıllı sözleşmesi ile Öğretmenler, video dersleri ve eğitim planı için değerlendirme süreçleri oluşturulacaktır. Öğrenciler öğretim ücreti ödendikten sonra öğretmeni ve yöntemini değerlendirebilirler. Değerlendirmeler yapılması için öncelikle tabi tutulan ücretin ödenmesi gerekecektir. Değerlendirmeler blok zinciri tabanlı alt yapısı kullanılacaktır. Bundan dolayı değiştirilmesi mümkün olmayacaktır.

NTOK Token

Sizde ön satışa katılın ve şu anda% 25 bonus kazanın!

Token Satış Detayları

Token Satış Takvimi: 15 Ocak — 15 Şubat 2018

Satın Alma Belgesi: Ethereum, Bitcoin

Fiyat Token1 NTOK = 1–1.2 $

Gelirlerin kullanımı% 25 Operasyon Rezervler,

Yeniden finanse etme, Birleşme ve Devralma ve diğer %40

Pazarlama ve Satış 35%

David Goldsmith Başkan ve Goldsmith Örgütünün (New York ve Hong Kong) kurucuları arasında yer almaktadır.

Yönetim

 • Andrew Kravets. CEO, Kurucuların kurucuları. (örneğin, McKinsey, Alfa-Bank)
 • Max Shekhovtsov. , Eş-kurucu (Genezis Capital)
 • Alexey Borisov.
 • Natalya Asenova. Satış ve Pazarlama Müdürü
 • Mikael Mnatsakanyan IR Müdürü
 • Referanslar

Danışmanlar

 • David Goldsmith
 • Susanne Morgan
 • Mike Raitsyn
 • Ilia Frankstein
 • Tetha Crypto
 • Leo Batalov DLA Pipe
 • Mike Rogalsky
 • Yura Virovets.
 • Vitaliy Tatsiy
 • Alex Filatov,
 • Igor Pekshuev
 • Victor Bryzgalov

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

DETAY BİLGİLERİ:

Web sitesi: https://ntok.io

Teknik inceleme: https://ntok.io/NTOK%20White%20Paper.pdf

One paper: https://ntok.io/NTOK%20One%20Pager.pdf

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2496624

Facebook: https://www.facebook.com/NTOK-768633626671135/

Twitter: https://twitter.com/ntok_io

Telegram: https://t.me/joinchat/G3Iy0EM_oQWRBf9AX7620Q

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir