Stellerro: Blockchain tabanlı yeni nesil banka platformu

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren blok zincir teknoloji ve kripto para birimleri konusunda hepimiz az çok bilgi sahibi olduk ya da aktif olarak bu alanlara ilgi duyduk. Geleneksel yöntem ve tekniklerin ötesinde bir sisteme sahip bu alanda işlemlerimizin neredeyse tamamını dijital yollarla gerçekleştirir olduk. Birçok sektör reel para birimlerinin yanı sıra kripto para birimlerine geçiş yaparak sistemlerinde büyük değişiklik gerçekleştirdiler. Ancak kripto para birimlerinin saklanması ve korunması konusunda hala problemlerle karşı karşıya kalmaktayız. Reel para birimlerinin ek olarak kripto paraların devreye girmesi her ne kadar bizlerin işlemlerini kolaylaştırsa da ihtiyacımız olan kripto para yatırım bankacılığı konusunda güvenilir ve geçerli bir platforma ihtiyaç duyulmaktaydı. Bende bugünkü yazımda, oldukça ihtiyacımız olduğunu düşündüğüm kripto para yatırım bankacılığı konusunda oldukça başarılı çalışmaları olan, sağlıklı işlemler sürdürmemize yardımcı olacağını ön gördüğüm Stellerro platformunun bilgilerini aktaracağım.


Stellerro Nedir?

Otomatik bir ölçeğe sahip dijital ortamlarda varlıklarınızı kolaylıkla paraya çevrilebilecek İsrail merkezli, kripto para yatırım bankacılığı olarak tasarlanmış Blokchain ( Blok Zincir Teknolojisi) tabanlı bir platformdur. Stellerro gelişmekte olan dijital yatırım sanayinde ön plana gelmek ve geleneksel yatırım kurumlarının aksine bir yaklaşımla liderliği eline almayı amaçlamaktadır. Platform güvenirlik ve geçerlilik adına yasal olarak gerekli tüm süreçleri eksiksiz tamamlayarak ilerleyecektir. Yine tüm süreç içerisinde bir araya gelerek birleşmeyi ve üstünlük kazanmayı sağlamak adına  güçlü yatırımcılar ve finansal kurumlarla ortak bir çalışma ortamı oluşturulacaktır. Stellerro, güçlü güvenli ve saygın bir finansal dağıtıcı özelliğinde bir platformdur.

Stellerro, KYC ( Müşterini Tanı) , AML( Anti Money Launderin), SGD (Siber Güvenlik Denetimi), Yatırımcı Onboarding Panoları, Yenilikçi Tokenomics Modelleri, Karar Geliştirme Protokollerini ve birçok uygulamayı platformunun işlevine dahil ederek tasarlama sürecine geçilmiştir. Tüm bunlarla birlikte en yeni Blok Zincir Teknolojilerini katılımcılarına sunmaktadır. Platform varlıkların yönetimi, yatırım ve kıymetli evraklar konusunda güvenirliği üst düzeyde sağlamak adına profesyonel olacak şekilde finansal bir dağıtım sağlanacaktır. Blok zincirinde meydana gelen paralar arası boşluğu ortadan kaldırmak ve kıymetli evrakların dijital dünyası ile birleşerek bütünleşmeyi sağlamayı amaçlamaktadır.

Platform, heran kullanılabilecek durumda olmayan varlıkları blok zincir teknolojisinin artısından yararlanarak kısmen olarak sahiplendirme konusunda çalışmalar sürdürecektir. Stellerro, Security Token Offering ( STO) uygulaması ile kitlesel fonlama ile menkul kıymet token’lerını halka sunar. Stellerro platformunun kendi tokenı STRO olarak belirlenmiştir. Tokenları güvenli bir şekilde satın almak, alım satım süreçlerini kolaylıkla gerçekleştirmek ve imha etmek için uygun olan yasal özelliklerle desteklenmiş kayıt altında bir platformu mevcut olacaktır.

Stellerro platformu Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletlerindeki tüm yasal düzenlemeleri göz önünde bulundurarak daha fazla ön planda olmayı amaç edinmiştir. Stellerro, güçlü ve geniş bir ortaklık bünyesine sahip gelecekte ve şuanda popülaritesi ve kazanım potansiyeli yüksek fırsatlar ön görme konusunda ve  katılımcıları onlara aktarma konusunda rehber olacaktır. Bunun akabinde de firmaların rekabet içinde kalmalarını olanak sağlayacaktır. Stellerro, daha öncelerden birçok güçlü projelerde yer almış profesyoneller ile çalışmış birçok sanayi dalında deneyime sahip platformdur.


Takım

Platformun Kurucusu CEO’su Aviad Gindi’dir. Dror Madalyası, Elad Kofman, Noam Barnea ,Liron Rose platformun kurucuları arasında yer almaktadırlar. Stellerro platformu blok zincir teknolojisi, kripto para birimleri, bankacılık sistemleri, finansal konularda ve alanla ilgili birçok konuda bilgiye sahip usta isimlerle takım çalışması gerçekleştirmiştir. Dünyadaki yenilikçi girişimciler projeye dahil edilerek çalışma sürdürülmüştür. 


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri
 • Token simgesi: STRO
 • Özel Satış: 2 Haziran -16 Haziran tarihleri arasında.
 • Asıl Satış: 17 Haziran – 16 Ağustos tarihleri arasında.
 • ICO Fiyatı: 0.86 EUR
 • Toplam Token Miktarı : 8.000.000 STRO
 • Minimum Yatırım Miktarı : 500 EUR
 • Maksimum Yatırım Miktarı : 100.000 EUR
 • Soft Cap : 500.000 EUR
 • Hard Cap: 5.000.000 EUR
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD, EUR
 • Satılmayan token miktarlarının imha edileceği belirtilmiştir.


Sonuç

Stellerro platformunun genel amaçları, dijital bankacılık sektöründe yeniliklere imza atması ve deneyimli takım üyeleri incelendiğinde katılımcılarına olacak katkılarını öngörmemiz mümkün olacaktır.  Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.stellerro.com 

✅ Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/13vuc3B1gAP7VNbhZ8rfR_EUsv3NkWtZJ/view

✅ Twitter:  https://twitter.com/stellerro 

✅ Facebook:  https://tr.facebook.com/Stellerro 

✅ Telegram:  https://t.me/stellerro 

✅ Bitcointalk ANN:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=5148631 

✅ Medium:  http://medium.com/stellerro 

✅ Reddit:  https: //www.reddit.com/r/stellerro

✅ YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UC7c_4UMVPM-DTVoWynr9fdA 

✅ Linkedin:  https://www.linkedin.com/company/stellerro-ltd/

✅ Instagram:  https://www.instagram.com/stellerro_sto/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir