The Suite: Blockchain tabanlı merkezi olmayan ödül programı

Son yıllarda kripto para piyasasında oldukça büyük gelişmeler oldu. Bu projelerin en çok finans sektöründe ortaya çıkmaktadır. Kripto paraların temellerini oluşturan blok zinciri teknolojisi sayesinde güvenilir ve pratik ekonomik varlıklar oluşturulabilmektedir. Bu kripto paralar çok farklı yerlerde kullanılır ve bu sayesinde kullanıcı memnuniyeti artırılabilmektedir. Bugün size bahsedeceğim FidelitySuite projesi ile katılımcıların birden fazla karta gerek duymadan mağazalardan ve hipermarketlerden ödül puanları biriktire bileceğiz.

FidelitySuite Nedir?

FidelitySuite platformu sayesinde bir çok mağazadan ödül puanları biriktirip bunları aynı zamanda SuiteCredit (SCT) ve STK tokeni aracılığıyla hizmet veya nakde dönüştürebileceğiz. STK, Suite’in resmi kripto para birimidir. Yakın gelecekte bu tokenlerin borsalar aracılığı ile alınıp satılabilmesi mümkün olacaktır. Bunun en büyük faydası tokenlerin merkezsiz şekilde kullanılarak, alışverişlere dönüştürülmesinin sağlanmasıdır.

Platformun diğer tokeni olan SCT ise FidelitySuite ekosistemin tüm kullanıcıları içerisinde toplanan ve diğer kullanıcılar ile paylaşılabilen puanlardır. Bu token için planlanmış bir birim değer olacaktır ve ekosistemin içerisindeki tüm hizmetlere dahil olma imkanı verecektir. Bu iki token sayesinde platformda hibrid bir sistem var olacaktır.

Mobil Uygulama

FidelitySuite platformunda alıcı ile satıcı arasındaki ilişkiyi son derece basit bir şekilde yaparak, şeffaf ve işlevsel olarak kullanmalarını ve nasıl puan kazanabileceklerini önceden belirlemeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla kişisel hesaplara sahip siteye ek olarak, her kullanıcının bonus puanlarını kontrol edebileceği bir mobil uygulama olacaktır. Suite sisteminde sitenin geliştirilmesi için, Suite içerik oluşturucuları ve katkıda bulunanlara ek bonuslar sunacaktır.

Bunun dışında Suite hizmetlerini kullanan mağazalar ve işletmeler de her ay birkaç token alacaktır. Bu sayede mağazaların ödül programlarına katılması teşvik edilmek istenilmektedir. Bu projenin en önemli artılarından birisidir. FidelitySuite platformu şirketlerine müşterilerine sadece ürün veya hizmetlerde indirimler sunmakla kalmayıp aynı zamanda günlük yaşam için ek bonuslar da sunmalarını da sağlayabilir. Örnek olarak hediye sertifikası ve otopark ödemesi verilebilir.

Takım

Bu projenin kendi alanlarında son derece deneyimli ve oldukça profesyonel ekibi olduğunu söyleyebiliriz. Ekip üyeleri 17 kişiden oluşmaktadır. Hepsinin uzmanlıkları farklı ve geçmiş tecrübeleri son derece yüksektir. Blockchain ve bilgisayar yazılımlarındaki bilgileri projenin doğru ilerlemesini sağlayacaktır.

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

FidelitySuite, ETH blok zincirindeki akıllı sözleşme tarafından oluşturulan ERC20 tokenini kullanacaktır. Ethereum blok zincirinin geleneksel yöntemlere göre avantajı, çok hızlı olması, işlem maliyetlerinin pahalı olmaması ve diğer birçok fonksiyonla çok iyi bir şekilde sağlanmış olmasıdır.

 • Token sembolü: STK
 • Platform: Ethereum
 • Pre-ICO’da STK tokeninin maliyeti: 1 STK = 0.18 ABD doları
 • ICO’da STK tokeninin maliyeti: 1 STK = 0.24 ABD doları
 • Kabul Edilen Para Birimleri: ETH
 • Soft cap: 600.000 ABD doları
 • Hard cap: 12.000.000 ABD doları
 • Pre-ICO tarihi: 30.03.2019 – 29.06.2019
 • ICO tarihi: 30.06.2019 – 31.10.2019

Sonuç

Suite platformu mağazaları, kafeleri, servisleri ve bunları bir araya getiren çok çeşitli hizmetleri bir araya getirecektir. Ortaya koyduğu yeni nesil ödül sistemi dünyanın bir çok noktasında mevcut olacaktır. Enteresan olarak bugün dünyanın bir ucundaki bir mağazadan bonus kazandıktan sonra, yarın bambaşka bir şehirde başka bir hizmet için kazandığımız bonusu kullanabileceğiz. Bu kulağa oldukça hoş gelmektedir. Projenin fikrinin çok güzel olduğunu söyleyebiliriz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.fidelitysuite.com/

✅ Whitepaper: https://www.fidelitysuite.com/wp-content/uploads/2019/03/WHITE-PAPER_THE-SUITE_TURKISH_ONLINE.pdf

✅ Facebook: https://www.facebook.com/FidelitySuite

✅ Twitter: https://twitter.com/FidelitySuite

✅ Telegram: https://t.me/FidelitySuite

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/FidelitySuite

✅ Medium: https://medium.com/@FidelitySuite

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

The Suite: Blockchain tabanlı merkezi olmayan ödül programı” için bir yorum

 • 11 Mayıs 2019 tarihinde, saat 02:12
  Permalink

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir