Triwer: Blockchain tabanlı yeni nesil nakliye platformu

Blockchain teknolojisinin vermiş olduğu şeffaflık ve güvenlik nedeniyle bir çok sektörde kullanılmaya başlamıştır. Takibin çok önemli olduğu nakliye endüstrisinde blockchain teknolojisi oldukça büyük öneme sahiptir. Bu sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Triwer projesi ise, nakliye endüstrisinin sorunlarını çözen bir blockchain tabanlı platformdur. Mevcut sistemlere göre daha hızlı, güvenli ve ekonomik paket dağıtım hizmetlerinden oluşan bir ekosistemdir. Bu sektöre için devrimci bir program olduğunu söyleyebiliriz.

E-ticaret endüstrisinin bu denli arttığı bu günümüzde Triwer ekosistemi ile artık güvenli bir şekilde kargo taşımacılığı yapılabilecektir. Devam eden beta sürüm testleri bittiği anda, Avrupa’nın herhangi bir yerine teslimatı mümkün olacaktır. Blockchain teknolojisi sayesinde, bilgi şifrelenir ve ilgili kişiler teslimata kadar takip edebilirler. Triwer uygulaması iOS ve Android’de mevcut olacak ve GPS desteği ile en iyi fiyat ve güzergah seçebilecektir.

Nasıl Çalışır

Kullanıcılar online alışveriş sitelerinde alışveriş yapacakları zaman teslimat seçenekleri arasında Triwer’de çıkacaktır. Triwer’in uygulaması otomatik olarak en kısa ve en ucuz seçenekleri bulacaktır. Kullanıcı istediği seçeneği seçer seçmez, bir akıllı sözleşme başlatılır. Alıcının teslimat tercihlerini kesinleştirmek için bir penceresi vardır. Müşteri ürünü alır almaz, elektronik imzasını kurye uygulamasına koyar, akıllı sözleşme sonuçlanır ve para ilgili taraflara aktarılır.

Triwer, tüm katılımcılarına fayda sağlayacak şekilde akıllı sözleşmeler kullanacaktır. Bu platformun farklı kesimlerdeki kullanıcılar için faydaları bulunmaktadır;

 1. Alışveriş yapan kişiler
 2. Online mağazalar
 3. Kargo araç sürücüleri

Triwer platformu ürün tesliminde nakliyatçılara, müşterilere ve satıcılara daha fazla kontrol sağlar. Kullanıcılar, yerleşik fiyat karşılaştırma programı nedeniyle daha ekonomik fiyatlar alır. Kargo endüstrisi için yedek kaynakların verimli kullanılmasını sağlar. Ayrıca görevleri tek bir tıklamayla bir tamamlayabileceğiniz kullanıcı dostu platform sunar. İşlem ortamını daha kolay hale getirmek için kağıtsız ortamı teşvik eder.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Triwer tokeni (TRW) platformda hizmetler için kullanılacak para birimi olacaktır. Akıllı sözleşmedeki tek ödeme şekli olacaktır. Ayrıca, Triwer mobil uygulaması (CEP), akıllı kontratı işlemek için gerçek para birimlerini ve diğer kripto paraları TRW’ye otomatik olarak aktaran bir borsa uygulaması içerecektir. Ethereum blockchain, işlemlerin hızlı işlenmesi, güvenlik ve işlemlerin maliyet etkinliğinden dolayı geliştirilmesinde kullanılan blockchaindir. Triwer token, Triwer platformunun hizmetlerinin kullanımı için ödeme aracı olarak hizmet edecektir. TRW tokeni bir yardımcı tokendir ve token satışı devam etmektedir.

 • Ticker sembolü: TRW
 • Тoken tipi: Ethereum ERC20
 • Üretilen toplam token sayısı: 1.000.000.000
 • Satılacak token sayısı: 375.000.000
 • ICO başlangıç tarihi: 1 Haziran 2018
 • Soft cap: 5.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 25.000.000 ABD doları
 • Token fiyatı: 1 TRW = 0,08 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://triwer.io/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3356293.new

WhitePaper: https://www.triwer.io/triwer_wp_1.1.pdf

Telegram: https://t.me/triwer

Twitter: https://twitter.com/TriwerTech

Facebook: https://www.facebook.com/triwertech

Medium: https://medium.com/@TriwerTech

 

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Triwer: Blockchain tabanlı yeni nesil nakliye platformu” için 4 yorum

 • 12 Kasım 2018 tarihinde, saat 03:20
  Permalink

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 10 Ocak 2020 tarihinde, saat 19:00
  Permalink

  Emeğine sağlık çok guzel

  Yanıtla
 • 11 Ocak 2020 tarihinde, saat 08:12
  Permalink

  Teşekkürler güzel bilgi

  Yanıtla
 • 20 Şubat 2020 tarihinde, saat 19:41
  Permalink

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir