xCrypt: Blockchain tabanlı yeni nesil ekosistem

Blockchain teknolojisi çığır açmaktadır. Ayrıca toplumumuz için inanılmaz yeni fırsatlar sunmaktadır. Herkes, yeni oluşturulan ekosistem hareketinin finansal veya sosyal etkiye sahip eşit bir parçası olabilir. Kripto para borsaları, yatırımcıların diğer kripto para birimleri veya fiat para birimleri için bir kripto para birimini değiş tokuş edebileceği bir dijital pazardır. Başka bir deyişle, kripto para borsaları kripto para alıcıları ve satıcıları arasında aracı görevi gören çevrimiçi platformlardır. Bugün size bahsedeceğim xCrypt ekosistemi, kripto para birimi alım satım işlemlerini geliştirmek için blockchain teknolojisini kullanan yeni bir kripto para borsasıdır.

xCrypt Nedir? Özellikleri Nelerdir?

xCrypt, blok zinciri temelli bir çözüm ile birlikte güvenilir, gerçek zamanlı, yüksek verimli bir işlem deneyimi sağlayan karma yani yarı merkezsiz bir borsa platformudur. Ticaret eşleştirmesini ve Ethereum işlem gönderimini merkezi olarak yöneterek, xCrypt kullanıcıların işlemlerini benimsemelerini beklemeden sürekli işlem yapmalarını, bir kerede birden fazla siparişleri doldurmalarını ve siparişleri hemen gaz maliyeti olmadan iptal etmelerini sağlar.

xCrypt, teşvik içeren ilk kripto biyolojik sistemdir. Hem menkul kıymetler için ve hemde ERC721 tokenler için yapılan bir ticaret merkezi için hazırlanmıştır. xCrypt, kullanıcılarına işbirliği yapmaları ve sağlam bir ağ kurmaları için bir ücret almalarına olanak sağlayan sosyal bir ağ kurmayı amaçlamaktadır. Bu biyolojik sistem dünyanın dev sitelerine benzer bir boyutta olacak ve hatta daha iyi performans gösterecektir. XCrypt ve rakipleri arasındaki çok önemli farklar yer alacaktır. Bu biyolojik sistemin birçok orta ve büyük spekülatöre fayda sağlayabileceği düşünülmektedir.

xCrypt Hibrid Exchange

xCrypt müşterilerine farklı bir kullanıcı deneyimi yaşamalarına imkan sağlayacaktır. Blok zincir tabanlı çözümlerle birlikte verimli, gerçek zamanlı ve yüksek işlem hacimli ticaret deneyimi sağlayan yarı-merkezsiz bir değişimdir. Ticaret eşleştirmesini ve Ethereum işlem teslimatını merkezi olarak yöneterek, xCrypt kullanıcıların işlemlerin yapılmasını beklemeden sürekli işlem yapmalarına, bir seferde birden fazla siparişi doldurmalarına ve anında gaz maliyeti olmadan siparişleri iptal etmelerine izin verecektir.

Sıfır İşlem Ücreti

Ekosistemin en büyük artılarından birisi işlem ücretleri konusundadır. Geleneksel işlem platformlarını kullanmak için % 0,2’ye kadar ücret ödemeniz gerekir ve bu yüksek ücretli bir işlemdir. Bu platformda diğer ticaret platformlarının aksine, xCrypt, kullanıcılarına herhangi bir ücret ödemeleri gerekmeyen farklı bir şey sunmaktadır. Ücret ödemek yerine, bu platformda yer alan tüm taraflar daha fazla avantaj elde edeceklerdir.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

XCT tokenleri, xCrypt platformunun yerel kripto para birimidir. xCrypt ekibi şu anda Idax borsasında bir IEO yürütmektedir. Ayrıca xCrypt tokenleri, fiat para birimleri ve xCrypt borsalarında diğer kripto para birimleri ile de alınabilir ve satılabilir. Ayrıca, döviz fiyatları çeşitli piyasa güçleri ve elektronik para değişimi sistemleri tarafından belirlenecektir. xCrypt Token, 200.000.000 token ile sınırlı sayıda simgeye sahiptir.

 • Token adı: xCrypt
 • Token kısaltması: XCT
 • Token değeri: 1 XCT = 0.1 ABD doları
 • Toplam token sayısı: 200.000.000
 • Token tipi: ERC20 Token
 • Soft cap: 7 Milyon ABD doları
 • Satılmayan tokenler: İmha edilecek

Sonuç

xCrypt ekosisteminin sunduğu şeylere dayanarak, bu platformun kripto para birimi ticaret endüstrisinde devrim yaratan bir platform olduğu sonucuna varılabilir. Platform, kripto para birimi yatırımcılarının veya tüccarlarının yatırımlarından daha fazla kar elde etmek için ihtiyaç duydukları her şeyi kapsamaktadır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website : https://xcrypt.club

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4993175.0

✅ Whitepaper : https://www.xcrypt.club/xCrypt-Whitepaper.pdf

✅ Telegram : https://t.me/xCryptclub

✅ Twitter : https://twitter.com/xcryptclub

✅ Discord : https://discord.gg/YmVzvqY

✅ xCrypt Social Platform : https://www.xcrypt.social/

✅ Facebook: https://www.facebook.com/xcryptclub/

✅ Instagram : https://www.instagram.com/xcryptclub/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

xCrypt: Blockchain tabanlı yeni nesil ekosistem” için 4 yorum

 • 7 Eylül 2019 tarihinde, saat 22:20
  Permalink

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

  Yanıtla
 • 15 Mart 2020 tarihinde, saat 05:14
  Permalink

  Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

  Yanıtla
 • 25 Haziran 2020 tarihinde, saat 00:05
  Permalink

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

  Yanıtla
 • 30 Haziran 2020 tarihinde, saat 17:23
  Permalink

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir