Menü

Zenodys: Blockchain tabanlı dijital varlık platformu

10 Haziran 2018 - Altcoin, ICO, Yenilikler
Zenodys: Blockchain tabanlı dijital varlık platformu

Bugün size oldukça yenilikçi bir proje olan Zenodys projesinden bahsetmek istiyorum. Teknolojinin günlük hayatımıza girmesiyle birlikte artık herkesin, dijital içeriklere, verilere ve kodlar gibi dijital varlıklara sahip olduğu su götürmez bir gerçektir. Ancak bu dijital varlıklardan kimse herhangi bir gelir elde edememektedir. Açıkça söylemek gerekirse, sahip olduğunuz her bir dijital varlığı takip etmek oldukça zor bir durumdur. İşte bu dijital varlıkları yönetmeyi kolay hale getirecek olan Zenodys projesi size bir blockchain odaklı pazar yeri ve tüm dijital varlıklarınızı para kazanabilecek ürünlere dönüştürecek bir platform sunuyor.

Bu proje esasen merkezi olmayan ve pazar odaklı bir iyileştirme sistemi olarak da nitelendirilebilir. Temellerini blok zinciri teknolojisini kullanarak sağlayan Zenodys ile güvenlik en üst düzeyde tutulabilmektedir. Blockchain teknolojisi ile artık kontrol tek bir merkezden olmayacak ve merkezsiz yapıya sahip olacaktır.

Zenodys, dijital varlıklardan para kazanmak için çok iyi bir platform ve pazar yeri olarak tasarlanmıştır. Ancak insanların dijital varlıkları  herhangi bir standarta uymamaktadır ve yapılandırılmamış yani ham bir şekilde olmaktadır. Bu şekilde bir dijital varlık yönetimi saplamak mümkün değildir. Bunların toplanması, yapılandırılması ve standardize edilmesi gerekmektedir. İşte tüm bunları sağlamak için Zenodys platformunu kullanmak oldukça büyük öneme sahiptir. Zenodys pazarına kendi verileri eklediğimiz zaman bunlar standart bile hale getirilecek ve ne zaman birisi dijital varlıklarınıza erişirse para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir kullanıcı, sizin öğenizi kullandığında da bir kazanç elde edebilirsiniz.

Zenodys, zaten piyasaya sürülmüş ve reklam destekli bir sistemdir. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi blockchain inovasyonu ile desteklenmektedir. Akıllı sözleşmeler bilgisayar zincirinin yaratıcılarının ve kaynaklarının zincirin her aşamasında değerlendirilmesine izin vermektedir. Yapay zeka (AI) ve Nesnelerin interneti (IoT) sisteme entegre edilerek en son teknolojik gelişmelerin ekosistemde kullanılması sağlanılmaktadır.

Platformun Özellikleri

Varlıklarınız her kullanıldığında kazanç elde edebilirsiniz. Tüm varlıklar piyasada erişilebilir durumda olacaktır. Zenodys pazarında görsel platform tarafından desteklenmektedir. Bunun çok fazla faydası vardır. Bu sayede her türlü dijital varlığa sürükle-bırak yöntemiyle basit bir şekilde uygulamalar oluşturabilirsiniz. Platformun tam kullanıcı dostu arayüzü, programlama becerilerine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Şimdiye kadar, sadece bir geliştiricilerin sahip olduğu işler herkes tarafından kullanılabilir hale gelecektir. Ayrıca geliştiriciler de daha verimli bir yol olabilirler.

ICO ve Token Bilgileri

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website:  https://zz.zenodys.com/

Whitepaper:  https://zz.zenodys.com/zenodys-whitepaper.pdf

Telegram:  https://t.me/zenodysico

Medium: https://medium.com/@zenodys

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir